Zákony a smlouvy na zakonycr.eu

QR (http://QRColor.cz) - logo,qr,code,kok,vlastnictví - www.zakonycr.eu

Vzory smluv | Vlastní logotypy do QR kodů / Custom logos in QR codes / Kundenspezifische Logos in QR-Codes

Máte zájem o vlastní logo v QR kodu? Jedná se o placenou službu - napište nám Logo typ musí být v PGN formátu Změnšení vlastního Loga se děje automaticky podle generovaných velikosti QR kodu   Interested own logo in the QR code?  This is a paid service - contact us Logo type must be in PGN format Reduce your own logo is done automatically according to the size of the generated QR code   Interessiert eigenes Logo in den QR-Code? Dieses ist ein kostenpfli ..

QR (http://QRColor.cz) - provize,premium sms,dokument,smlouva - www.zakonycr.eu

Vzory smluv | Spolupráce a vkládání dokumentů nebo smluv za provizi

Nabízíme Vám provizi za vložení vzorových dokumentů, smluv do databáze u nás. Vložte Váš dokument nebo smlouvu do databáze formulářem viz. url odkaz níže.    Máte nějakou smlouvu, kterou můžete zveřejnit a to bez jakýchkoliv kontaktů?  Sepsali vám právnici smlouvu, kterou nám stačí oskenovat, a poslat emailem ke zveřejnění?  Vložíme ji za Vás a zpracujeme pro další zájemce za Vaší provizi   Vložením dokumentů nebo smlouvy do databáze nám dáváte souhlas ke zv ..

QR (http://QRColor.cz) - reorganizace,konkurz,insolvence - www.zakonycr.eu

Vzory smluv | Reorganizace

Reorganizace Reorganizace je spolu s oddlužením novým způsobem řešení úpadku mající sanační charakter (konkurz má likvidační charakter). Reorganizací se dle § 316 nového insolventního zákona rozumí zpravidla postupné uspokojování pohledávek věřitelů při zachování provozu podniku, zajištěné opatřeními k ozdravění hospodaření tohoto podniku podle insolvenčním soudem schváleného reorganizačního plánu s průběžnou kontrolou jeho plnění ze strany věřitelů. Týká se dlužníka – pod ..

QR (http://QRColor.cz) - insolvence,konkurz,reorganizace,pomoc s dluh - www.zakonycr.eu

Vzory smluv | Insolvence a exekuce hrozící konkurz na Vaší společnost

V současné době existuje hodně občanů i firem kteří se dostali do finančních potíží, to znamená, že mají problém splácet své dluhy. České právo umožňuje občanům a firmám, aby tuto situaci řešili podle zákona č. 182/2006 Sb., o úpadku a způsobech jeho řešení, který je v praxi označován jako insolvenční zákon nebo také zákon o bankrotu. Úpadek už existoval před naším letopočtem. V českých zemích se vyskytoval již od středověku. Opětovný přechod k tržnímu hospodářství si vyžádal i úpravu řešení ú ..

QR (http://QRColor.cz) - dokument,potvrzeni - www.zakonycr.eu

Vzory smluv | Potvrzeni

  Děkujeme za Váš dokument , smlouvu.   Po ověření bude zveřejněno !   Výši Vaších provizí za prodej obsahu Vám bude zpřístupněn po prvních platbách pomocí Premium SMS   Váš tým ..... ..